Про проєкт

Gagarin Park – один із соціальних проєктів громадської організації «Асоціація Ноосфера» (далі – Noosphere) з благоустрою частини паркової зони Ботанічного саду Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Проєкт організовано та фінансується завдяки меценату Максу Полякову.

Паркова експозиційна зона Ботанічного саду – це унікальне місце, яке може стати центром розвитку й освіти, дозвілля і відпочинку! На жаль, через брак фінансування ця територія довгий час була занедбана. Тому Noosphere ініціювала доведення до ладу частини паркової зони й наразі у рамках співпраці з ДНУ імені Олеся Гончара займається благоустроєм території парку:

 • оновлено
  пішохідні доріжки

 • встановлено
  лавки та урни

 • проведено
  освітлення

 • працює
  безкоштовний wi-fi

Для власників смартфонів студенти Noosphere Engineering School створили доповнену реальність, з якою можна взаємодіяти, скануючи наліпки, розташовані на доріжках та лавках.
У планах проєкту – зробити зони відпочинку, стилізовані у космічній тематиці:

 • оновити
  центральний вхід

 • побудувати дитячий
  майданчик

 • створити амфітеатр для
  проведення лекцій та заходів

Noosphere – об'єднання людей, яким цікаво планетарне мислення. Ми прагнемо ділитися своїми знаннями і запрошуємо всіх небайдужих долучитися до створення своєрідного Gagarin-community, де люди могли б зустрічатися, обмінюватися ідеями, думками та мріями. Простір парку – це чудове місце для створення такого коворкінгу під відкритим небом.

Кожен, хто сповідує подібні ідеї, хто націлений розвиватися й розвивати, прагне до позитивної зміни навколишнього середовища, може приєднатися до нашого пасіонарного руху. Додайте свій внесок в еволюцію інфраструктури, візьміть участь у фінансуванні проєктів, спрямованих на створення й вдосконалення сучасного паркового комплексу.