Конкурс на кращий ескіз годівнички

4.00 - 19.12.2019

На честь Всесвітнього тижня космосу (4-10 жовтня) та Всесвітнього дня тварин (4 жовтня) Gagarin Park та Noosphere оголошують конкурс серед 1-11 класів на кращий проєкт годівничок.

Умови конкурсу:
Намалюйте два окремих ескізи годівничок у космічній тематиці: один – для пташок, другий – для білок.
Надішліть заявку з ескізами в електронному вигляді на email: competition@noosphere(крапка)com. Для цього сфотографуйте свій ескіз та додайте файл до електронного листа у форматі .jpg чи .png.
Приймаються як індивідуальні, так і групові (зроблені класом) роботи.

Вимоги до роботи:

  • Обидва ескізи мають бути виконані в єдиному стилі в космічній тематиці

  • Кожен ескіз має зображати годівничку з трьох сторін

  • Обидві годівнички мають бути спроектовані таким чином, щоб вони могли встановлюватися окремо від дерев або передбачати такий спосіб встановлення (кріплення) на дереві, що унеможливлює будь-яке пошкодження дерева

  • Ескізи мають передбачати виготовлення годівничок з екологічних матеріалів (переважно з дерев’яних матеріалів) та з можливістю фарбування у різні кольори (кольорові гами)

  • Ескізи годівничок можуть бути спроектовані (розроблені) у паперовому вигляді або за допомогою програмних додатків

  • Конкурсні роботи приймаються з 4 жовтня до 19 грудня 2019 року. Переможці конкурсу будуть оголошені не пізніше 20 січня 2020 року.

Краща робота буде взята за основу для виготовлення та встановлення годівничок в експозиційній зоні Ботанічного саду ДНУ імені Олеся Гончара «Gagarin Park»! А переможець конкурсу (клас або група) стане першим, хто відвідає оновлений Планетарій у Дніпрі перед його офіційним відкриттям!
Учасники, які посядуть друге та третє місце, отримають заохочувальні призи.

Перед подачею конкурсного ескізу, будь ласка, ознайомтеся з повними офіційними правилами конкурсу за посиланням: https://gagarinpark.dp.ua/konkurs-godivnyts.pdf