NooScene – новий освітньо-культурний простір парку

03.07.2021

NooScene – це пілотний проєкт Noosphere та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, метою якого є створення у студентському парку освітньо-культурного майданчика для проведення лекцій та концертних виступів просто неба.

Особливість проєкту полягає у тому, щоб об’єднати навколо ідеї створення відкритого простору для виступів якомога більше людей, які й надалі будуть підтримувати його існування.

138 750 грн було зібрано небайдужими доброчинцями для реалізації проєкту. На ці гроші придбано стільці для паркової глядацької зали, буде облаштовано стаціонарний екран для відеопереглядів та сходинки для більш зручного користування сценою.

Перші заходи вже відбулися. Ретропоказ кінофільмів від Технічного музею «Машини часу», перегляд трансляції ¼ фіналу Євро-2020 за участю української команди, «Продуктивний інтенсив» від Інжинірингової школи Noosphere та виступ музичного фолк-гурту Alba gu brath – чудовий старт.

Тепер виступити на NooScene може кожен бажаючий, попередньо зарезервувавши сцену онлайн. Для цього необхідно Додати подію у Календар заходів на сайті, розклад яких автоматично стає доступним і для глядачів.

NooScene – креативний простір, який створений за підтримки небайдужих доброчинців. Саме їм дякують організатори на сторінці проєкту, долучитись до якого і зараз може кожен бажаючий. Підтримати проєкт