NooScene. Збираємо спільнокоштом на створення паркового арт-простору

25.02.2021

Noosphere ініціювала проєкт створення освітньо-культурного простору у Gagarin Park.

Парковий майданчик студентського містечка перетвориться у відкритий лекторій просто неба і стане особливим простором для самовираження науковців, музикантів, театралів. Лекції по буднях, концертна сцена щовихідних – все у безпечній доброзичливій атмосфері та безкоштовно для всіх.

NooScene – таку назву отримав майбутній майданчик (від грец. νόος – «розум» і грец. σκηνή – букв. «намет, шатро») – це нове рішення для проведення освітньо-культурних заходів офлайн. І студентський парк як синергія освіти, мистецтва та природи допоможе реалізувати принципово новий підхід до дозвілля та навчання.

Виступити на NooScene зможе кожен бажаючий, попередньо зарезервувавши сцену онлайн. За необхідністю буде влаштовано аудіо- та відеосупровід для виступаючого.

Але унікальність проєкту полягає у тому, що до його реалізації може долучитися кожен – саме завдяки спільнокошту і відбудеться створення паркового арт-простору. Мета коштових зборів – 100 тис.грн за 45 днів на платформі Велика Ідея. В такому разі зібрана сума подвоїться завдяки подальшої участі у проєкті фонду «Відродження».

Тож, долучайтеся, Друзі!

Щоб підтримати проєкт, перейдіть за посиланням та натисніть кнопку Фондувати або оберіть подяку за вашу участь у розділі Подарунки.

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ