Відкриття літнього сезону Nooscene

08.06.2023

ГО «Асоціація Ноосфера» розпочала сезон заходів під відкритим небом на NooScene у Парку Гагаріна. 8 червня відбулася презентація цього відкритого майданчику для публічних подій.

NooScene – це креативний простір просто неба, де кожен охочий може безкоштовно провести свій захід. Окрім мальовничої місцини, адміністрація пропонує технічне забезпечення: стільці для гостей, звукове обладнання, проєктор та підключення до електромережі. На NooScene можна проводити освітні, культурні, розважальні, спортивні та інші заходи. 

Щоб показати можливості локації, ГО «Асоціація Ноосфера» провела на NooScene перший в сезоні захід, присвячений історії Дніпропетровщини. Заступник директора Музею історії Дніпра Святослав Чирук розповів про козацьке минуле міста. А заступниця Дніпропетровського національного історичного музею Валерія Лавренко занурила присутніх в атмосферу археологічної експедиції до Балки Канцерки. До речі, в цій експедиції взяла участь команда Noosphere Archaeology. Звісно ж, не обійшлося без подарунків – присутні отримали приємні сувеніри за правильні відповіді у вікторині та  мали змогу виграти крутий ноосферний павербанк у розіграші.