Подарувати парку лавочку

Запрошуємо всіх охочих долучитись до облаштування Gagarin Park – подарувати парку відпочинкову іменну лавочку.

 

На численні прохання наших відвідувачів у парку заплановано встановлення ще 15 лавок відпочинку (10 – зі спинкою, 5 – без спинки).

 

На кожній лавці буде прикріплено іменну металеву табличку з вигравіруваним текстом від доброчинця. Це чудовий спосіб поділитися з оточуючим світом своїми почуттями – освідчитися в коханні, подякувати рідним, згадати про значущу для вас людину або залишити послання у майбутнє.

 

Місця запланованого розміщення лавок відмічені нижче на карті парку: червоним кольором лавки зі спинкою, синім – без спинки.

 

Для того щоб долучитись до благодійної акції необхідно зробити внесок, обравши одну із пропозицій нижче.

Виготовлення та монтаж лавочки та персональної таблички до неї — до 2-х місяців. Текст повідомлення доброчинець складає самостійно (макс. 120 знаків)*.

 

*За умови попереднього узгодження контенту з організатором проєкту щодо відсутності у тексті політичної пропаганди, реклами, закликів до насильства, елементів розпалювання ворожнечі, елементів псевдо-наукової інформації, популяризації шкідливих звичок тощо.

Зробити благодійний внесок

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на обслуговування та утримання паркової зони ботанічного саду Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

 • Внесок у 29900

  буде спрямований на встановлення однієї лавочки зі спинкою з іменною металевою табличкою та вигравіруваним на неї текстом від доброчинця

  Залишилося пропозицій: 10

  Зробити внесок

 • Внесок у 12900

  буде спрямований на встановлення однієї лавочки без спинки з іменною металевою табличкою та вигравіруваним на неї текстом від доброчинця

  Залишилося пропозицій: 5

  Зробити внесок

Допомогти в обслуговуванні парку
7331 ₴ Зібрано
Подарувати об’єкт доповненої реальності
5100 ₴ Зібрано
Допомогти в облаштуванні арт-майданчиків
Незабаром