За ініціативи та підтримки Макса Полякова реалізовано багато соціальних проєктів для молоді у технологічній сфері:

BestRoboFest

Технологічний open-air фестиваль вже п’ять років поспіль збирає тисячі родин на захід нового формату. BestRoboFest об’єднує змагання у п’яти видах робототехнічних дисциплін, лекційні зони, безкоштовні інженерні майстер-класи для всіх бажаючих, виставки технічних новинок та гаджетів.

Вiдвiдати сайт
01 / 04
Інжинірингова школа Noosphere

Створена у 2014 році Інжинірингова школа є спільним проєктом Noosphere і провідних університетів України. Лабораторії Школи, які є центрами досліджень і проєктної діяльності, відкриті в провідних ВНЗ України, зокрема у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Черкаському державному технологічному університеті тощо.

Вiдвiдати сайт
02 / 04
Дніпровський планетарій

Капітальний ремонт та переоснащення Дніпровського планетарію, розпочаті 2019 року, є ще одним із соціальних інфраструктурних проєктів Noosphere та Макса Полякова. Модернізований планетарій стане сучасним центром астрономії, науки, техніки та STEM-освіти. Крім зіркової зали у планетарії запланований експозиційний простір, космічна лабораторія та VR-зона. Забезпечуються комфортні умови перебування для гостей, у тому числі з особливими потребами.

Вiдвiдати сайт
03 / 04
Vernadsky Challenge

Відкритий конкурс інженерних стартапів з грантовим фондом 2 мільйони гривень. За головний приз можуть змагатися як інженери-ентузіасти, так і команди розробників. Заявки на участь у Vernadsky Challenge приймаються за такими напрямками: космічні технології та активна біоелектроніка.

Вiдвiдати сайт
04 / 04
BestRoboFest 01
Інжинірингова школа Noosphere 02
Дніпровський планетарій 03
Vernadsky Challenge 04