Виставка артракет Noosphere Art Rocket Park

02.10.2021

Унікальна для України виставка відкрилась напередодні Всесвітнього тижня космосу у Gagarin Park. Noosphere започаткувала всеукраїнську ініціативу Noosphere Art Rocket Park, яка об’єднала в одному заході художній конкурс, виставку скульптур-ракет та благодійний аукціон. Організатори акції мають на меті популяризацію знань про космос серед молоді через об'єднання науки, бізнесу та мистецтва.

Майже 500 ескізів від художників з усієї України було надіслано до участі в конкурсі. Журі відібрало 23 артракети, які були розписані митцями за власним замислом. 24-ою скульптурою стала ракета доповненої реальності від команди Demi Noosphere Engineering School, яка залишиться у парку й після завершення аукціону у вигляді QR-коду та доступна для перегляду з мобільного додатку.

Всі артракети виставлені на благодійному аукціоні. Кошти з благодійного аукціону будуть спрямовані на створення нового дитячого спортивного-ігрового майданчика у Gagarin Park. Подивитись перебіг аукціону та придбати вподобану скульптуру можна тут

Виставка та аукціон ракет триватимуть до 1 грудня 2021 року.

Детальніше про ініціативу