Noosphere STEAM Day

28.06.2023

28 червня в Gagarin Park відбулося відкриття артмозаїки «Крокуємо до перемоги», організованої ГО «Асоціація Ноосфера». Подія відзначилася Noosphere STEAM Day з цікавими активностями для дітей та їхніх батьків: безкоштовними майстер-класами з ракетомоделювання та робототехніки, космічною лекцію і артактивністю, під час якої всі охочі долучились до відтворення малюнку дівчинки з прапором за мотивами того ж графіті Seth. 

Артмозаїка – результат співпраці французького художника Seth та українських дітей, ініційована Noosphere. Seth вже вражав світ своїм муралом «L’Ukraine en marche» в Парижі.

ГО «Асоціація Ноосфера» використала дитячі малюнки з конкурсу Noosphere Space Art Challenge для створення мозаїки. Відкриття супроводжувалося Noosphere STEAM Day з майстер-класами та лекціями. Учасники створили патріотичну арт-мозаїку з 900 наліпок.

Трошки цікавих цифр: до майстер-класів та лекції долучилися 63 дитини. 30 відвідали космічну лекцію, 16 збирали роборуки, 17 конструювали ракети. Маленькі інженери виготовили 17 ракет і 10 літаків, зібрали 16 роборук та збудували з їх допомогою 4 вежі з паперових стаканчиків. 10 розумників виграли подарунки на космічній вікторині. І всі учасники з 900 наліпок, створили патріотичну арт-мозаїку.