Стартував конкурс ескізів ракет Noosphere Art Rocket Park

21.10.2020

В Україні розпочався національний конкурс ескізів ракет Noosphere Art Rocket Park, ініціатором якого є ГО «Асоціація Ноосфера». Конкурс проходить у колаборації з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара та за підтримки засновника Noosphere, мецената і підприємця Макса Полякова.

До участі у Noosphere Art Rocket Park запрошуються повнолітні художники, митці та аматори творчості з усієї України. До 1 квітня 2021 року усім бажаючим долучитись до конкурсу необхідно створити власний ескіз макету ракети та надіслати його організаторам. Серед надісланих робіт кваліфіковане журі, до складу якого увійшли представники культурних інституцій, міськради, наукового середовища, архітектурної галузі, інженерії та дизайну, оберуть 12 переможців. 12 квітня 2021 року, у День міжнародного польоту людини у космос, будуть оголошені результати конкурсу. Автори кращих робіт отримають шанс втілити свої ескізи у життя та перенести їх на одну з 12 ракет однойменної інсталяції, яка буде розташована у експозиційній зоні Ботанічного саду Gagarin Park, м. Дніпро.

Як і реновація експозиційної зони Ботанічного саду Gagarin Park, Noosphere Art Rocket Park – соціальний проєкт ГО ГО «Асоціація Ноосфера» та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Мета проєкту не лише популяризувати космічні спеціальності серед дітей та молоді, але й залучити якомога більше людей до реконструкції і модернізації Gagarin Park. Так, наприкінці 2021 року, кожна ракета інсталяції Noosphere Art Rocket Park буде продана на аукціоні, а отримані кошти будуть використані для подальшого благоустрою парку, у тому числі створення на його території нового дитячого майданчика.